Chatová osada Olešná

Jsme provozovateli Chatové osady Olešná, která se nachází na okraji Frýdku-Místku v rekreačním areálu přehrady Olešná v podhůří Beskyd. Nabízíme 2lůžkové, 3lůžkové, 4lůžkové chatky a jednu 5lůžkovou, všechny mají vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC) a  malou kuchyňku s dvouplotýnkovým vařičem včetně základního vybavení (talíře, příbory, sklenice). Chatky jsou v provozu celoročně. Vedle chatové osady se nachází celoroční Aquqpark s mnoha vodními atrakcemi nejen pro děti, relaxačním wellness centrem, občerstvením a letním sportovním hřištěm. Z chatové osady máte Beskydy "na dosah"  a na své si jistě přijdou milovníci jízdy na kole i in-line bruslaři. Samozřejmě je zde mnoho dalších možností vyžití a relaxace.

Přijeďte se podívat s rodinou či s přáteli, odpočinout si, zasportovat nebo jen nasbírat sílu do dalších dnů. Těšíme se na Vás.

Ifornace a rezervace získáte: 

 

O nás

Společnost BEZAN s.r.o. byla založena 6. února 1995. Hlavní činností společnosti je stavební činnost. Specializujeme se především na zemní a výkopové práce, zpevněné plochy, rekonstrukce chodníků, kanalizace a odvodňovací systémy, inženýrské sítě, rekonstrukce RD a bytových jednotek. V roce 2018 jsme rozšířili naši společnost o zařízení k úpravě a využití stavebního a demoličního odpadu, kde zpracováváme - recyklujeme stavební odpady a vytváříme tak znovu stavební materiály.                                                                                                                                             

Jsme také provozovateli chatové osady v bezprostřední blízkosti vodní nádrže Olešná, která svou atraktivní polohou nabízí jak možnost letní dovolené u vody, tak výletů do pohoří přilehlých Beskyd.                                                                                                                                                                                                                

 

Dotační programy v naší společnosti: 

 

 

POPTEJTE NÁS

Kontrola Zadejte číslo osm