Disponujeme tímto technickým vybavením:

Pásové rypadlo MECALAc 8MCR      

Nakladač LOCUST 1203 na čtyřkolovém i pásovém podvozku 

 

Rypadlo NEUSON 38 Z

 

 

Mini bagr SV 100

 

 

 

 

 

 

   

Aktuálně probíha nákup dvou nových strojů - Kolového nakládače a Kolového manipulátoru v rámci projektu :     

                                                                                                                                                                               Registrační číslo projektu                       CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0016244

Projekt je realizován v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Cílem projektu je snížení energetické náročnosti výrobního procesu. Předmětem předkládaného projektu je náhrada starých neekologických manipulačních strojů za nové, úspornější. Po realizaci projektu se sníží konečná spotřeba energie během výrobní činnosti. Dojde také k snížení energetické náročnosti (snížení CO2), úspoře energií v procesu výroby, úspoře nákladů na opravy, lepší ekonomice výroby, efektivnější výrobě, zlepšení pracovního prostředí, zvýšení konkurenceschopnosti společnosti a celkovému rozvoji společnosti. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

 

O nás

Vítejte na stránkách společnosti BEZAN s.r.o.

Společnost BEZAN s.r.o. byla založena 6. února 1995. Hlavní činností společnosti je stavební činnost. Specializujeme se především na zemní a výkopové práce, zpevněné plochy, rekonstrukce chodníků, kanalizace a odvodňovací systémy, inženýrské sítě, rekonstrukce RD a bytových jednotek. V roce 2018 jsme rozšířili naši společnost o recyklační dvůr, kde zpracováváme stavební odpady a materiály.

Společnost BEZAN s.r.o. si za dobu působení v regionu města Frýdek-Místek vytvořila dobré jméno, a to především zodpovědným přístupem k plnění všech svých závazků. Reklamou se do velké míry stává dobře provedená práce, která je zárukou doporučení spokojených zákazníků. 

POPTEJTE NÁS

Kontrola Zadejte číslo osm