Kanalizace splašková, děšťová, vovovody ....

Provádíme výkopy kanalizace, pokládku potrubí a kompletní montáže přípojek kanalizací. Realizujeme jak kompletní výstavbu nové kanalizační sítě, tak i opravy či přeložení současných kanalizačních systémů. Rovněž provádíme odvodnění problémových lokalit drenážními systémy a další práce s odvodem dešťové a odpadní vody.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za dobu svého působení jsme získali v tomto směru mnoho praxe a zkušeností, proto se na nás můžete spolehnou, že námi odvedená práce bude kvalitní.

 

 

 

 

O nás

Společnost BEZAN s.r.o. byla založena 6. února 1995. Hlavní činností společnosti je stavební činnost. Specializujeme se především na zemní a výkopové práce, zpevněné plochy, rekonstrukce chodníků, kanalizace a odvodňovací systémy, inženýrské sítě, rekonstrukce RD a bytových jednotek. V roce 2018 jsme rozšířili naši společnost o zařízení k úpravě a využití stavebního a demoličního odpadu, kde zpracováváme - recyklujeme stavební odpady a vytváříme tak znovu stavební materiály.                                                                                                                                             

Jsme také provozovateli chatové osady v bezprostřední blízkosti vodní nádrže Olešná, která svou atraktivní polohou nabízí jak možnost letní dovolené u vody, tak výletů do pohoří přilehlých Beskyd.                                                                                                                                                                                                                

 

Dotační programy v naší společnosti: 

 

 

POPTEJTE NÁS

Kontrola Zadejte číslo osm